KTU Gimnazijos abiturientų vakaras


Šimtadienis visiems abiturientams sukėlė daug streso. Dar neišmokti šokio žingsneliai, nesuderintas vizitas pas kirpėją, griūvančios dekoracijos... Tačiau nė karto nesinervinome dėl maisto. Žinojome, jog viskas bus paruošta absoliučiai taip, kaip norime - profesionaliai. Nusivilti neteko, nes pamačius švedišką stalą viskas, ką galėjome pasakyti, buvo tai, kad čia absoliutus meno kūrinys. Skonis grožiui visiškai nenusileido ir visi džiaugėmės pripildę pilvus po sunkios ir įspūdžių kupinos dienos. Būtinai kartosime - Party Bees, rezervuokite laiką per KTU gimnazijos išleistuves!

KTU Gimnazijos abiturientė Eglė


Šimtadienio šventė Kaune


Esu dėkinga kompanijai „Party Bees“, kuri suteikė išskirtinės kokybės maisto tiekimo paslaugas sūnaus šimtadienio šventėje: estetiškai ir apgalvotai patiektas maistas, desertai labai išvaizdūs ir iš tiesų skanūs! Pateikta ypač geros kokybės kava ir arbata, daug stalo vandens su vaisiais. Personalas paslaugus ir malonus. Rekomenduoju „Party Bees“ kaip puikiai maisto tiekimo paslaugas teikiančią įmonę!

Jėzuitų gimnazijos abiturientų vardu R.B.


Įmonės renginys


Noriu padėkoti "Party Bees" kolektyvui už puikų darbą renginio metu. Buvome labai patenkinti užkandžių ir karštųjų pasiūlytu asortimentu. Skonis puikus, pateikimas buvo nuostabus. Pristatymo organizavimas ir komunikacija iki renginio itin sklandi. Drąsiai rekomenduosime Jūsų komandą. Linkiu Jums sėkmės.

"Monada" kolektyvas.